Maru Ehitus AS

Lähitulevik

Maru Ehitus AS pakub ehitusturul kvaliteetset teenust ning panustab jätkuvalt töötajate arengusse ning hoiab inimesi, et meil oleks piisavalt väljakutseid, hea töökeskkond ja tugev meeskond. Lähitulevikus on meil plaanis suurendada kasumlikkust ja turuosa nii projekteerimise, ehituse peatöövõtu ja projektijuhtimise kui ka konstruktsioonide paigaldustööde turul Eestis ja Soomes.

Eristumine turul

Oleme üles ehitanud ehituskontserni ning suudame katta oma teenustega kõik töölõigud ehitusprotsessis alates eskiisist kuni kasutusloaga ehitiseni. Oleme spetsialiseerunud peamiselt mitteeluhoonete, nagu tööstus-, majutus-, kaubandus- ja ärihoonetele, kuid omame samavõrd head kogemust ühiskondlike hoonete ja eluhoonete osas. Seega, oma teenustega aitame edendada oma klientide äri edukust, kes seeläbi saavad anda ühe suurema panuse meie riigi majandusse ning parandame inimeste elu- ja töökeskkonda tervikuna. Meie väärtuslikum vara on kindlasti meie inimesed. Pöörame väga suurt tähelepanu usaldust loovasse juhtimiskultuuri, karjäärivõimalustesse, info liikumisse - et meie töötajad teaksid/teadvustaksid oma rolli ning meeskonnad toimiksid terviklikult.

6k

0

SHARE

Internship offerings

Maru Ehitus ootab praktikante sõltumata nende koolikogemusest. Pigem oleneb praktikale saamine tudengi pealehakkamisest ning motivatsioonist õppida ja areneda. Olenevalt varasemast kogemusest saab praktikant teha lihtsamaid, tehnilisi ülesandeid - abistada tehnikuid jooniste tegemisel või projektimeeskonda dokumentide halduses. Kogenenumatele pakume väljakutsuvamaid ülesandeid praktika jooksul.

More Expo showcases

Conference Day 14th Oct

BuildIT 2020 is happening for the 7th time and is a yearly international event which involves conference and competition days.

The topic for conference day is “Future of the city'' focusing on topics like transportation, construction and sustainability of the environment.

Lecturers are successful entrepreneurs, scientists, engineers and public figures sharing their experience, knowledge and innovative future...

Enter
Competition Day 15th Oct

Competitions will be held for people to test their knowledge and participate in various workshops and competitions.

The competitions are open for everyone! Each competition requires different skills and a whole new mindset. There are no age restrictions.

Registration for participation in the competitions is MANDATORY! The rules and registration will be open soon. For more information follow our Facebook page

Enter
Backers

Our biggest asset is our backers. Without them BuildIT 2020 could not happen and you wouldn't be able to participate. We would like to thank everyone who is participating or helping in any other way. Thank you - our biggest supporter - that you're with us again this year. Some of our backers have interesting stories and offerings so go check them out.

Enter
WE RECOMMEND WE RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above