Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonWeakOkGoodExcellent

ConfirmMatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Welcome – You will get the best windows and doors from us!

SeiCom OÜ on 2002. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust PVC ehk plastakende ja -uste tootmisega. Firma on kiiresti arenev ja meil töötavad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad. Igal aastal oleme arendanud oma tooteid ja investeerinud uude tehnoloogiasse.

SeiCom OÜ tegeleb Rehau profiilist PVC akende ja uste (rõdu-, välis- ja lükanduksed) tootmise, müümise, paigaldamise ja viimistlemisega. Toodame aknaid ja uksi erinevatest profiilisüsteemidest: Euro Design 70, Euro Design 86, Synego, GENEO, Nordic ja Nordic Plus.

SeiCom OÜ alustas 2013.aasta lõpus puitakende tootmist uues tehases, kus on meil võimalus toota suuremas mahus ja saavutada kõrget kvaliteeti nõudlikule kliendile.

SeiCom OÜ alustas 2015.aasta algul alumiiniumist avatäidete tootmist.

Tänu oma ala spetsialistidele suudame pakkuda kliendile täisväärtuslikku teenust ja kvaliteetset lõpptulemust. Meie tootevalik pole kunagi lõplik, vaid areneb pidevalt. Oleme avatud uutele väljakutsetele, kui klient soovib erilahendusega uksi/aknaid. Eesmärgi saavutamiseks oleme tihedas koostöös profiilitootjate, ehitusfirmade, arhitektide ja klientidega.

Meie aknaid ja uksi ostavad paljud Eesti ehitusettevõtted ja eraisikud. Oleme leidnud omale partnerid nii Soomes, Rootsis, Taanis kui ka Norras.

Meie tooted on vastavalt tootegrupile sertifitseeritud ja omavad CE märgistust.
Oma toodetele anname pikaajalise garantii.

0

10k

1

0

SHARE

Wood windows

INWARD OPENING WINDOWS AND PATIO DOORS (WOOD, WOOD-ALUMINIUM WINDOWS AND PATIO DOORS)

In late 2013, SeiCom Uksetehas started to manufacture inward opening (German type) windows in a new factory where we can produce in greater quantities and accomplish high quality for demanding clients. The use of the latest technology allows us to offer the products with the price minimising the construction-related expenses and enhancing the site’s competitiveness.

All windows are manufactured as custom-made products based on the dimensions and sash layouts provided by customers. We can also make windows of various shapes: round, arched, triangular, trapezoidal etc.

Products:

Aluminium Windows, Doors and Facades

MB-45

MB-60

MB-70

MB-77HS

MB-86

Sliding and folding doors

MB sliding and folding doors

Fire doors

MB-78EI

Glass facades

MB-TT50

Price Inquiry

Contact

+372 776 0283
info@seicom.ee
www.seicom.ee

Äksi alevik, Tartu vald, Tartumaa, 60543

EXPO FEED

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.