Minimum requirements: at least 6 characters long, letter, digit.

Not yet validInvalidToo shortToo commonSame as oldWeakOkGoodExcellent

MatchesDoes not match

At least 6 charactes, 1 letter and 1 digit, whitespace is not allowed.

Mexin Baltic OÜ on Mexin Groupi ametlik esindaja Baltikumis ja Soomes. Meie eesmärgiks on tuua kvaliteetseid uksi siinsetele tarbijatele, pakkudes kõrget kvaliteeti ning laia tootevalikut, et kõik tellitavad uksed vastaksid kliendi ootustele. Valikusse kuuluvad niimetalluksed kui ka puituksed, mis võivad olla kasutusel kui siseuksed,välisuksed,
Uksed – on need siseuksed või välisuksed, metalluksed või puituksed, peavad käima ajaga kaasas, tagades parima kvaliteedi ja vastupidavuse.

22844

0

SHARE

Offers

Uksed+

Puituksed – täispuidust kvaliteetsed uksed meilt

Meie valmistatud puituksed võivad olla nii männi-, saare- kui ka tammepuust valmistatud pakkudes seeläbi teile laia tootevalikud. Sobivad siseuksed või välisuksed võivad olla nii soojustusega või soojustuseta, et tagada teile vajalikud kasutustingimused.Kõik uksed saab vastavalt teie soovidele viimistleda kas laki või peitsiga. Lisaks katame kõik välisuksed kahekordse ilmastikukindla lakiga, et tagada uste pikaajaline hea väljanägemine. Aitame teid nii tellimuse kui ka paigaldusega.

Itaalia Uksed

Itaalia uksed

Oleme ennast üle 10 aasta tõestanud usaldusväärse partnerina paljudes kodudes ilu, mugavuse ja hubasuse loomisel. Oleme Itaalia suurimate uksevabrikute BARAUSSE, DIERRE ja LUALDI ametlik esindaja. Meie partnerid on välis- ja siseuste tootjad Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Saksamaalt. Meie ostjateks on eraisikud ja ehitusettevõtted Balti riikidest, Soomest, Rootsist ja Norrast. Eestis on meie ettevõttel kaks esindussalongi brändinime all UKSED+, üks Tallinnas, teine Pärnus.

Galerii

Contact

+372 6506 1160
+372 44 31518
info@mexinbaltic.eu
www.mexin.ee

Tallinn Sõpruse pst. 145 / Pärnu Lao 12 boks 5

Similar Stands

Look more Expo Halls

RECOMMEND

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.

Our client service is more than happy to answer Your questions!

To contact us choose one of the icons from above.